E CCE LVPA LAT INITATI VIVAE PRO VEHEN DAE ASSO CIAT IO VIG INT I Q VINQ VE ANNOS EG IT AG ITQ VE. GRAT VLA MVR.


Vinfridus Czapiewski Oberhusiensis, 2013

Regimen

L.V.P.A. condita est Castris Veteribus (Xanten) in urbe ad Rhenum sita die 27. Sep. 1987 a Mario (Dietmar) Alexa, Inga Pessarra-Grimm, Prof. Dr. Alfonso Weische, Gerda Nienhaus, Alano van Dievoet, Mechthilde Lemke, Rudolfo Wycik, Erico Steinhauer; ab initio per multos annos gubernaverunt eam Marius praeses, Inga propraeses, Mechthildis arcaria, Ericus scriba.

A die 6. Oct. 2012 L.V.P.A.m regunt hi:

image
		Praeses:
		Caecilia Koch
		Alte Dorfstr. 7, 48161 Münster
		tel. (0049) 2534/327 91 43 
		mob. (0049) 176/567 576 88
		caecilia@lvpa.de






Propraeses:
		Barbara Dowlasz
		Tigergasse 19/23, 1080 Wien, Österreich
		tel. (0043) 676 311 6707
		barbara@lvpa.de

Scriba:	Prof. Dr. Alfonsus Weische
		Tondernstr. 1, 48149 Münster
		tel. (0049) 251/82779, weischea@uni-muenster.de
Arcarius: 	Jan-Patrick Osterloh
		 Auf dem Hock 8, 26125 Oldenburg, 
		tel. (0049) 441/217 84 69; jposterloh@web.de
Praeses honoraria (moderatrix 1987-2012): 
		Inga Pessarra-Grimm , 
		Nordstr. 39, D-59174 Kamen, 
		tel. (0049) 2307/1561, inga@lvpa.de 

Praestant: 
Materiam: Barbara Dowlasz et Caecilia Koch
Latinitatem: Caecilia Koch et Alfonsus Weische 
omnia ad artem computatralem attinentia: Adrianus Baginski abaginski@live.de
Si mendum inveneris, noli haesitare, sed certiores fac Adrianum et Caeciliam Latine/ Germanice/ Anglice/ Polonice!

Non praestamus materiam nexuum a nobis indicatorum.

Noster computus: “L.V.P.A. e.V.* 59368 Werne” num. 0034 9474 63 apud Postbank Dortmund, BLZ 4401 0046 IBAN DE52 4401 0046 0034 9474 63 BIC PBNKDEFF